Zákaznická zóna


Certifikát - Aneb bezpečnost především

Pro přihlášení k Webmailu a do zákaznické zóny je potřeba, aby na vašem počítači byl nainstalován kořenový certifikát autority CAcert, protože některé operační systémy ho neobsahují. Tento certifikát slouží k zabezpečení a zajištění, aby nikdo nemohl odchytit vaše přihlašovací údaje, ani obsah emailů.

Co a jak...

Zákaznická zóna je bonusová služba pro všechny naše zákazníky. Jedná se o vyhraněnou soukromou sekci, ve které se nachází veškerá nastavení, různé informace a přehledy. Vstup do této sekce je podmíněn vyplněním přiděleného jména a hesla, které je možné dohledat na předávacím protokolu, který byl vytvořen při předávání internetu.

Problém?

  • Nemůžu se přihlásit: Zkontrolujte si, prosím, své přihlašovací údaje dle předávacího protokolu.
  • Zapoměl jsem heslo: Stane se, stačí nám napsat na email, pomocí formuláře v sekci kontakt a my Vám vygenerujeme heslo nové.
  • Nefungujou mi grafy: Grafy jsou plně funkční až po odeslání určitého množství dat. Jinak na grafu není vidět výchylka.
  • Nejde mi otevřít protokol: Předávací protokol je generován do formátu PDF. Pro jeho otevření je nutné mít nainstalovaný Adobe Reader.

Copyright © 2017 - 2019 Všebořicenet.cz